Επιτυχόντες

Επιτυχόντες

Από την έναρξη της λειτουργίας του φροντιστηρίου μας είχαμε κατά μέσο όρο στην Γ' Λυκείου 12 -14 μαθητές ανά έτος.

ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
ΜΑΡΚΕΛΑ ΜΠΕΝΑΚΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΥΡΤΩ ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΤΑΚΗΣ Επιστήμης Υλικών (Πάτρα)
ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΤΡΙΛΥΡΑΚΗ Γεωπονίας Ηράκλειο
ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Ηράκλειο
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΑΡΤΑΚΗΣ Μηχανολόγων Μηχανικών Ηράκλειο
ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΡΤΑΚΗΣ Γεωπονίας Φυτικής Παραγωγής και Αγροτικού Περιβάλλοντος (Βόλος)
ΡΙΣΙ ΝΑΣΑΪ Μηχανικών Ορυκτών Πόρων (Χανιά)
ΝΙΚΟΣ ΤΑΚΤΙΚΑΚΗΣ Οικονομικό
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Πολιτικών Δομικών Έργων Κρήτης (Ηράκλειο)
ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΝΤΑΚΗ Πολιτικών Δομικών Έργων Κρήτης (Ηράκλειο)
ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΡΙΤΑΚΗ Ζωικής Παραγωγής (Θεσσαλονίκης)
ΣΗΦΗΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ Σχολή Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού (2ος με 17288 μόρια)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Σ.Τ.Υ.Α.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ Οικονομικών Επιστημών Τρίπολη
ΝΙΚΟΣ ΚΑΛΡΠΟΥΝΤΖΗΣ Μηχανικών Περιβάλοντος Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΛΡΠΟΥΝΤΖΗΣ Γεωγραφίας Πανεπιστήμιο Αιγαίου
ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗ Αισθητικής Θεσσαλονίκη
ΔΑΝΑΗ ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ Μηχανικών Ορυκτών Πόρων (Χανιά)
ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΕΛΕΣΑΚΗΣ Επιστήμης Φυσ. Αγωγής και Αθλητισμού Κομοτηνή
ΝΙΚΟΣ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ Ηλεκτρονικής Κρήτης (Χανιά)
ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΚΗΣ Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Πειραιά
ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ Διοίκησης Επιχειρήσεων .
ΝΙΚΟΣ ΜΠΑΛΩΜΕΝΑΚΗΣ Σχολή Μηχανικών Εμπορικού Ναυτικού
ΜΑΝΟΣ ΖΩΝΟΥΔΑΚΗΣ Σχολή Μηχανικών Εμπορικού Ναυτικού
ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΤΣΟΥΜΑΔΑΚΗΣ Μηχανολόγων Μηχανικών Ηράκλειο
ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΝΔΡΕΟΥ Μηχανικών Πληροφορικής Ηράκλειο
ΜΑΝΟΣ ΣΑΡΙΚΑΚΗΣ Λογιστικής & Χρηματοοικονομικής Ηράκλειο
ΝΙΚΟΣ ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ Ηλεκτρονικής Κρήτης (Χανιά)
ΙΝΤΙ ΓΚΟΝΤΟΥΝΙ Μηχανικών Φυσικών Πόρων
ΝΙΚΟΣ ΠΑΤΣΟΥΜΑΔΑΚΗΣ Μηχανολόγων Μηχανικών
ΣΟΦΙΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΑΚΗ Σχολή Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ Ιατρικής Ηράκλειο
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ Κτηνιατρική Θεσσαλονίκη
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΣΑΡΧΑΚΗΣ Ικάρων (ΣΙ) Μηχανικοί (ΣΜΑ)
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Χημικών Mηχανικών ΕΜΠ
ΔΑΝΑΗ ΚΑΠΑΤΟΥ Αξιωματικών Ελληνικής Αστυνομίας
ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΟΥΛΑΚΗΣ Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού (Σ.Μ.Υ.Ν.)
ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗΣ Μονίμων Υπαξιωματικών Ναυτικού (Σ.Μ.Υ.Ν.)
ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΥΝΤΙΚΑΚΗΣ Μηχανικών Περιβάλοντος Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο)
ΝΙΚΟΣ ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ηλεκτρονικών Μηχ/κών και Μηχ/κών Υπο/στών Κρήτης
ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Οικονομικό Παν. Αθηνών
ΕΛΕΝΗ ΔΕΣΠΟΤΑΚΗ Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο)
ΝΙΚΟΣ ΞΗΡΑΚΗΣ Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο)
ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ Αστυφυλάκων
ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΙΤΖΙΜΗΣ Αστυφυλάκων
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΠΟΥΛΤΑΔΑΚΗ Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ Ψυχολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)
ΛΙΝΑ ΣΦΗΝΑΡΟΛΑΚΗ Οικονομικής Επιστήμης Πειραιά
ΝΙΚΟΣ ΤΟΛΙΑΣ Οικονομικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο)
ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Επιστήμης Φυσ. Αγωγής και Αθλητισμού Αθήνας
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΖΟΥΛΑΚΗΣ Επιστήμης και Τεχνολογίας Υπολογιστών Πελοποννήσου
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΡΦΑΝΟΥ Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο)
ΝΕΛΛΗ ΟΒΣΕΠΙΑΝ Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΙΚΑΚΗΣ Θεολογίας Αθήνας
ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΡΔΑΛΑΚΗ Μαθηματικών Κρήτης (Ηράκλειο)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Υπολογιστών
ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΖΕΛΕΣΗΣ Μηχανικών Ορυκτών Πόρων (Χανιά)
ΕΙΡΗΝΗ ΚΡΙΒΟΛΕΣΣΟΒΑ Οικονομικής Επιστήμης Πειραιά
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΤΡΑΚΗ Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο)
ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Πολιτικών Μηχανικών ΕΜΠ
ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΒΡΟΥΛΑΚΗΣ Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο)
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΛΑΝΤΙΝΟΣ Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο)
ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ Αγρονόμων και Τοπογράφων Μηχανικών Θεσσαλονίκης
ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΑΡΤΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΓΕΩΠΟΝΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΛΕΤΗΣ Διοίκηση Επιχειρήσεων (Αγ. Νικόλαος)
ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ ΛΕΙΨΑΚΗΣ Ηλεκτρολόγος (Ηράκλειο)
ΝΑΤΑΛΙΑ ΛΟΥΡΑΝΔΑΚΗ Επιστήμης Φυσ. Αγωγής και Αθλητισμού Αθήνας
ΝΙΚΟΣ ΤΖΑΝΟΥΚΟΣ Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης
ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσσαλονίκης
ΔΑΝΑΗ ΚΩΛΕΤΗ Πλαστικών Τεχνών και Επιστημών της Τέχνης Ιωαννίνων
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΚΕΟΡΓΙΕΦ Μαθηματικών Κρήτης (Ηράκλειο)
ΜΥΡΙΑΜ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Επιστήμης και Τεχνολογίας Υλικών Κρήτης (Ηράκλειο)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗΣ Τμήμα Επιστήμης Τροφίμων & Διατροφής
ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΦΑΚΗΣ Σχολή Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΣΠΑΤΗ Οικονομικών Επιστημών Πάτρας
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗ Μηχανικών Περιβάλοντος Πολυτεχνείο Κρήτης (Χανιά)
ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΡΑΚΗΣ Σχολή Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού
ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος)
ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών
ΤΟΝΙΑ ΣΚΑΛΙΔΑΚΗ Βιομηχανικού Σχεδιασμού Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)
ΝΑΤΑΣΣΑ ΚΛΑΡΙΤΗ Διεθνούς Εμπορίου Δυτ. Μακεδονίας (Καστοριά)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Τουριστικών Επιχειρήσεων Λάρισας
ΕΥΤΥΧΗΣ ΠΑΡΔΑΛΑΚΗΣ Ηλεκτρονικής Κρήτης (Χανιά)
ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΡΑΜΑΤΕΥΤΑΚΗΣ Συνεταιρ. Οργαν. και Εκμεταλλεύσεων Μεσολογγίου
ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΛΑΡΙΤΗΣ Συνεταιρ. Οργαν. και Εκμεταλλεύσεων Μεσολογγίου
ΕΛΕΝΑ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ Χρηματοοικονομικής και Ασφαλιστικής Κρήτης
ΝΙΚΟΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Λογιστικής Κρήτης (Ηράκλειο)
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ Λογιστικής Κρήτης (Ηράκλειο)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΘΗΤΟΣ Χρηματοοικονομικής και Ασφαλιστικής Κρήτης
ΑΡΓΥΡΩ ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ Εφαρμοσμένης Πληροφορικής και Πολυμέσων
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΖΕΛΕΣΗΣ Λογιστικής Κρήτης (Ηράκλειο)
ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Εφαρμοσμένης Πληροφορικής και Πολυμέσων
ΜΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Πολιτικών Δομικών Έργων Κρήτης (Ηράκλειο)
ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗΣ Μηχανολογίας Κρήτης (Ηράκλειο)
ΜΑΡΙΑ ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ Μηχανολογίας Κρήτης (Ηράκλειο)
ΣΤΑΘΗΣ ΧΑΤΖΙΔΑΚΗΣ Λογιστικής Κρήτης (Ηράκλειο)
ΝΑΤΑΣΣΑ ΚΑΤΣΙΦΑΡΑΚΗ Διοίκησης Επιχειρήσεων από ΕΠΑ.Λ.
ΡΕΝΑΤΑ ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ Διοίκησης Επιχειρήσεων από ΕΠΑ.Λ.
ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΗΦΑΚΗΣ Ηλεκτρολογίας Χαλκίδας
ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΥΡΛΙΔΑΚΗΣ Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών Λαμίας
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Πολιτικών Δομικών Έργων Κρήτης (Ηράκλειο)
ΧΑΡΗΣ ΛΥΜΠΕΡΑΚΗΣ Εφαρμοσμένης Πληροφορικής και Πολυμέσων
ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗ Λογιστικής Κρήτης (Ηράκλειο)
ΒΑΚΗΣ ΜΠΑΛΩΜΕΝΑΚΗΣ Ηλεκτρολογίας Κρήτης (Ηράκλειο)
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΜΒΑΚΑΚΗΣ Επιστήμης και Τεχνολογίας Υλικών Κρήτης (Ηράκλειο)
ΜΑΝΟΣ ΝΤΑΜΑΔΑΚΗΣ Ηλεκτρονικής Κρήτης (Χανιά)
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας
ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΟΔΙΤΗ Αισθητικής και Κοσμητολογίας Θεσσαλονίκης
ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΑΠΑΤΟΣ Λογιστικής Κρήτης (Ηράκλειο)
ΜΑΝΟΣ ΔΙΓΕΝΑΚΗΣ Εφαρμοσμένης Πληροφορικής και Πολυμέσων
ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ Ηλεκτρονικής Κρήτης (Χανιά)
ΕΛΕΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Επιστήμης Φυσ. Αγωγής και Αθλητισμού Αθήνας
ΣΤΕΦΗ ΠΑΡΡΑ Πολιτικών Δομικών Έργων Κρήτης (Ηράκλειο)
ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος)
ΣΟΦΙΑ ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ Ανακαίνισης και Αποκατάστασης Κτιρίων Πάτρας
ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΡΑΚΗΣ Ηλεκτρονικής Κρήτης (Χανιά)
ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΗΣ Ηλεκτρονικής Κρήτης (Χανιά)
ΝΤΑΝΙΕΛΛΑ ΠΙΛΑΪ Φυτικής Παραγωγής Κρήτης (Ηράκλειο)
ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΚΑΤΑΚΗ Εφαρμοσμένης Πληροφορικής και Πολυμέσων
ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΒΕΣΤΑΣ Ηλεκτρολογίας Κρήτης (Ηράκλειο)
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΑΛΙΑΤΣΟΣ Ηλεκτρονικής Κρήτης (Χανιά)
ΚΩΣΤΑΣ ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Ηλεκτρονικής Κρήτης (Χανιά)
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΕΡΙΣΣΕ Φυσικοθεραπείας Αθήνας
ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΥΡΑΚΗΣ Μηχανολογίας Κρήτης (Ηράκλειο)
ΗΛΙΑΣ ΑΛΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Λογιστικής Καβάλας
ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΗ Διατροφής και Διαιτολογίας Κρήτης (Σητεία)
ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Επιχειρηματικού Σχεδιασμού & Πληροφοριακών Συστημ.